Productinformatie "Achterdiffuser Hyundai Tucson Mk4 Facelift"
Achterdiffuser Hyundai Tucson Mk4 Facelift
Past bij:
Hyundai Tucson Mk4 Facelift (2024 – heden)
Let op: Deze rear splitter is niet compatibel met een trekhaak.
Krachtige Styling voor de Achterzijde
Maak de achterzijde van jouw Hyundai Tucson Mk4 Facelift visueel indrukwekkender met deze sportieve achterdiffuser. Het ontwerp benadrukt de breedte van de SUV en geeft de auto een krachtigere, lagere uitstraling die perfect past bij de moderne lijnen van de facelift.
Dynamisch Design met Functionele Aerodynamica
De diffuser draagt bij aan een verbeterde luchtgeleiding onder de auto, wat niet alleen zorgt voor een sportieve look, maar ook kan bijdragen aan extra rijstabiliteit bij hogere snelheden.
Gemaakt van Slagvast ABS-Kunststof
Vervaardigd uit duurzaam, weerbestendig ABS-materiaal dat bestand is tegen dagelijks gebruik en extreme omstandigheden. De diffuser is standaard uitgevoerd in glanzend zwart en kan optioneel in carrosseriekleur worden gespoten voor een perfecte integratie.
Specifiek Ontworpen voor de Tucson Mk4 Facelift
Deze achterdiffuser sluit naadloos aan op de achterbumper van de Hyundai Tucson Mk4 Facelift vanaf modeljaar 2024. Montage is eenvoudig, volledig omkeerbaar en vereist geen permanente aanpassingen aan het voertuig.
Upgrade jouw Tucson Mk4 Facelift met deze achterdiffuser voor een sportieve en verfijnde afwerking van de achterzijde – met maximale visuele impact.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.