Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Upper Spoiler Cap Omoda 9 Mk1 Maxton Glanzend Zwart

Upper Spoiler Cap Omoda 9 Mk1 Maxton Glanzend Zwart

Beschrijving

Productinformatie "Upper Spoiler Cap Omoda 9 Mk1 Maxton Glanzend Zwart"

Upper Spoiler Cap Omoda 9 Mk1 Glanzend Zwart

Geef uw Omoda 9 Mk1 vanaf 2025 een sportieve en verfijnde upgrade met deze hoogwaardige upper spoiler cap. Het innovatieve ontwerp zorgt voor een naadloze overgang tussen de boven- en onderzijde van de spoiler, wat resulteert in een strak en samenhangend geheel.

Complete set bevat:

Spoiler cap met sterke 3M dubbelzijdige tape

Ontvettingsdoekje

Waarom kiezen voor deze Spoiler Cap?

Verbetert de aerodynamica

Verhoogt de neerwaartse druk op de achteras

Bestand tegen vocht

UV-beschermende coating

TÜV MATERIALGUTACHTEN gecertificeerd

Snelle en eenvoudige montage

Materiaal & kwaliteit

Deze spoiler cap is vervaardigd uit hoogwaardig ABS kunststof. Dit materiaal wordt veel gebruikt in de automotive industrie voor zowel tuningonderdelen als originele voertuigcomponenten. ABS staat bekend om zijn duurzaamheid, flexibiliteit en weerstand tegen vocht en extreme temperaturen.

De UV-beschermende coating voorkomt verkleuring en zorgt voor een langdurig glanzende afwerking.

Optisch & functioneel effect

Naast een sportieve en moderne uitstraling optimaliseert de upper spoiler cap de luchtgeleiding rond de achterzijde van het voertuig. Dit verhoogt de stabiliteit en grip bij hogere snelheden. Montage is eenvoudig dankzij de voorgemonteerde sterke 3M tape.


Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Upper Spoiler Cap Omoda 9 Mk1 Maxton Glanzend Zwart

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering