€ 214,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 234,00 Normale prijs (8.55% bespaard)
Productinformatie "Diffuser Mercedes V-Class AMG Line W447 FL Maxton Glans Zwart"
Diffuser – Mercedes V-Klasse W447 AMG-Line Facelift – Maxton Design – Glans Zwart
Upgrade de achterzijde van jouw Mercedes-Benz V-Klasse met deze sportieve diffuser van Maxton Design, uitgevoerd in glans zwart. Dit onderdeel is speciaal ontworpen voor de AMG-Line uitvoering van de W447 facelift vanaf 2021 en sluit perfect aan op de originele bumper voor een strakke, agressieve look.
Toepasbaar op:
Mercedes-Benz V-Klasse AMG-Line W447 Facelift (2021 - heden)
De diffuser is vervaardigd uit hoogwaardig ABS-kunststof en wordt kant-en-klaar geleverd in glans zwart. Dankzij de precieze pasvorm is montage eenvoudig, zonder aanpassingen of extra spuitwerk. De sportieve lijnen en de glanzende afwerking zorgen voor een premium uitstraling die perfect past bij het AMG-pakket.
Kenmerken:
Geschikt voor Mercedes V-Klasse AMG-Line W447 Facelift vanaf 2021
Ontwerp van Maxton Design – premium aftermarket styling
Glans zwarte afwerking – direct te monteren
Gemaakt van sterk en flexibel ABS-kunststof
Perfecte OEM-pasvorm – geen aanpassingen nodig
De Maxton diffuser is een populaire keuze onder liefhebbers die hun V-Klasse een sportieve en unieke uitstraling willen geven. Combineer met zijskirts of splitters voor een volledige styling-upgrade.
Bestel vandaag nog en geef jouw V-Klasse AMG-Line een krachtig, exclusief uiterlijk. Levering mogelijk uit voorraad.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.