Productinformatie "Diffuser met Chrome Sierstukken Peugeot 308 SW Mk2 FL Maxton Glans Zwart"
Diffuser met Chrome Sierstukken Peugeot 308 SW Mk2 FL Maxton Glans Zwart
Past bij:
Peugeot 308 SW Mk2 Facelift 2017 -
Aandacht!
Houd er rekening mee dat de set bestaat uit een achterste diffuser en imitatie uitlaattips. Deze hoogwaardige accessoires zijn ontworpen om je Peugeot 308 SW Mk2 Facelift niet alleen een sportievere uitstraling te geven, maar ook de luchtstroom achter de auto te optimaliseren voor verbeterde aerodynamica.
Topkwaliteit en duurzaamheid
De diffuser is gemaakt van robuust ABS-materiaal, bekleed met een glanzende zwarte afwerking die bestand is tegen alle weersomstandigheden. De chrome sierstukken voegen een extra luxe touch toe en maken de achterzijde van je voertuig compleet.
Verbeterde aerodynamica
Naast het esthetische voordeel, verbetert de diffuser de aerodynamica door de luchtstroom te optimaliseren, wat kan bijdragen aan een betere stabiliteit en prestaties bij hogere snelheden.
Eenvoudige montage
De diffuser heeft een perfecte pasvorm voor de Peugeot 308 SW MK2 Facelift, wat zorgt voor een snelle en eenvoudige installatie zonder dat er ingrijpende aanpassingen nodig zijn.
Maak je look compleet
Deze diffuser met chrome sierstukken is een ideale aanvulling op andere Maxton Design stylingaccessoires. Combineer het met bijvoorbeeld zijskirts, spoilers of zijdiffusers voor een complete en sportieve uitstraling.
Bestel nu jouw Maxton Diffuser voor de Peugeot 308 SW Mk2 Facelift
Verhoog je rijervaring en geef je auto een unieke, sportieve afwerking.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.