€ 179,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 189,00 Normale prijs (5.29% bespaard)
Beschikbaar, levertijd 20-30 werkdagen
Productinformatie "Diffuser Porsche Panamera Turbo 970 Maxton Design glans zwart"
Diffuser Porsche Panamera Turbo 970 Maxton Design Glans Zwart – Sportieve Achterzijde Upgrade
Passend voor Porsche Panamera Turbo 970 (2013 - 2016)
Deze diffuser is speciaal ontworpen voor de Porsche Panamera Turbo 970 modellen van bouwjaar 2013 tot 2016. De diffuser sluit perfect aan op de originele achterbumper, waardoor montage eenvoudig is zonder aanpassingen.
Krachtig en agressief design
De diffuser geeft de achterzijde van jouw Panamera Turbo een sportieve en dynamische uitstraling. Het ontwerp accentueert de achterbumper en verbetert het aerodynamische profiel van de auto.
Hoogwaardige materialen met glans zwarte afwerking
Gemaakt van duurzaam ABS-kunststof en afgewerkt met een luxe glans zwarte coating. Dit zorgt voor een stijlvolle look en biedt bescherming tegen steenslag, krassen en weersinvloeden.
Verbeterde aerodynamica en rijstabiliteit
Naast de visuele upgrade optimaliseert deze diffuser de luchtstroom aan de achterzijde, wat zorgt voor stabieler rijgedrag en een sportiever rijgevoel.
Combineer met andere Maxton Design accessoires
Maak het sportieve uiterlijk compleet door deze diffuser te combineren met voorspoilers, zijskirts en spoiler caps van Maxton Design, allemaal uitgevoerd in glans zwart.
Bestel vandaag nog jouw Maxton Design Diffuser voor Porsche Panamera Turbo 970
Geef jouw Porsche Panamera Turbo (2013-2016) een stijlvolle en sportieve upgrade met deze hoogwaardige diffuser van Maxton Design.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.