Productinformatie "Diffuser Volkswagen Atlas Cross Maxton Glans Zwart"
Diffuser Volkswagen Atlas Cross Maxton Glans Zwart
Geef de achterkant van jouw Volkswagen Atlas Cross Sport (2020 - heden) een sportieve upgrade met deze glans zwarte diffuser van Maxton. Deze diffuser zorgt voor een krachtige uitstraling en draagt bij aan de aerodynamica van de auto.
Passend voor
Volkswagen Atlas Cross Sport 2020 -
Materiaal
Hoogwaardig ABS-kunststof met glans zwarte afwerking Lichtgewicht, duurzaam en weerbestendig
Productomschrijving
De diffuser is ontworpen om perfect te passen op de originele achterbumper van de Atlas Cross Sport. Hij verbetert de stabiliteit bij hoge snelheden en versterkt het sportieve karakter van de auto. Dankzij de glans zwarte afwerking is de diffuser direct klaar voor montage zonder dat lakken nodig is.
Set bevat
Diffuser Montagekit
Voordelen
Sportieve en agressieve uitstraling Verbeterde aerodynamica en stabiliteit Glans zwarte afwerking Bestand tegen weersinvloeden Eenvoudige montage zonder aanpassingen
Upgrade jouw Volkswagen Atlas Cross Sport met deze hoogwaardige Maxton diffuser voor een unieke en krachtige look.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.