Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Spoiler Cap Peugeot 308 GTI II Facelift 15-18 Glans Zwart

Spoiler Cap Peugeot 308 GTI II Facelift 15-18 Glans Zwart

Beschrijving

Productinformatie "Spoiler Cap Peugeot 308 GTI II Facelift 15-18 Glans Zwart"

Spoiler Cap Peugeot 308 GTI II Facelift 2015-2018 Maxton Glans Zwart – Subtiele Sportieve Upgrade

Passend voor:
Peugeot 308 GTI II Facelift 2015 - 2018

Geef jouw Peugeot 308 GTI II Facelift een extra sportieve uitstraling met de glanzend zwarte spoiler cap van Maxton Design. Deze stijlvolle accessoire zorgt voor een subtiele, maar opvallende upgrade van je achterspoiler.

Hoogwaardige kwaliteit en afwerking
Gemaakt van duurzaam ABS-materiaal met een glanzende zwarte finish die lang mooi blijft en bestand is tegen weersinvloeden.

Eenvoudige montage
De spoiler cap is ontworpen voor een perfecte pasvorm en eenvoudige installatie, passend op de achterspoiler van de Peugeot 308 GTI II Facelift.

Combineer met andere Maxton accessoires
Maak je styling compleet door de spoiler cap te combineren met andere onderdelen zoals zijskirts, voorspoilers en diffusers uit de Maxton collectie.

Bestel nu jouw Maxton spoiler cap voor Peugeot 308 GTI II Facelift
Geef je auto die finishing touch met deze elegante en functionele accessoire.

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Spoiler Cap Peugeot 308 GTI II Facelift 15-18 Glans Zwart

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering