Zum Hauptinhalt springen Zur Suche springen Zur Hauptnavigation springen
Menü

Green Luchtfilter BMW 7 Serie G11 / G12 – 725d / 730i / 740e

Green Luchtfilter BMW 7 Serie G11 / G12 – 725d / 730i / 740e

Beschreibung

Produktinformationen "Green Luchtfilter BMW 7 Serie G11 / G12 – 725d / 730i / 740e"

Green Luchtfilter BMW 7 Serie G11 / G12 – 725d / 730i / 740e

Art-Nr.: GRP965035

Verbeter de efficiëntie en prestaties van uw BMW 7 Serie G11/G12 met dit hoogwaardige Green Cotton sportluchtfilter. Dit vervangingsfilter biedt een hogere luchtstroom, snellere gasrespons en duurzame filtratie. Dankzij het herbruikbare ontwerp is dit filter een sterke en kostenbesparende upgrade voor uw luxe sedan.


Geschikt voor BMW 7 Serie G11 / G12

(volgens catalogus, Art-Nr. GRP965035)

Dieselmotoren

  • 725d – 155 / 170 kW (06/2016–)

Benzinemotoren

  • 730i / 730Li – 183 / 190 kW (11/2015–)

  • 730i / 730Li – 195 kW (03/2019–)

Hybride modellen

  • 740e – 240 kW (05/2016–)


Kenmerken

  • Green Cotton sportluchtfilter – Art-Nr. GRP965035

  • Verhoogde luchtstroom voor betere motorademhaling

  • Uitwasbaar en herbruikbaar filterelement

  • Past direct in de originele luchtfilterbehuizing

  • Gemaakt van duurzaam en hoogwaardig materiaal

Voordelen

  • Snellere gasrespons en soepelere acceleratie

  • Betere efficiëntie dankzij verbeterde luchttoevoer

  • Mogelijke verbetering van het brandstofverbruik

  • Geschikt voor zowel benzine, diesel als hybride

Onderhoud

  • Reinigen en opnieuw oliën volgens fabrieksvoorschrift

  • Regelmatig onderhoud zorgt voor blijvende topprestaties

Bewertungen 0

0 von 0 Bewertungen

Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen

Bewerten Sie dieses Produkt!

Teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen Kunden.


 Herstellerinfo

Green Luchtfilter BMW 7 Serie G11 / G12 – 725d / 730i / 740e

GREEN sportluchtfilters staat Sinds 1991 voor kwaliteit, alle luchtfilters worden dan ook vervaardigd van 4 lagen katoen. De rubber aansluitflens is op een speciale manier gevulkaniseerd en scheurt niet. Een groot voordeel van GREEN ten opzichte van andere aanbieders is dat het filter niet te rijkelijk wordt voorzien van olie. Zodoende kunnen er geen problemen met de luchtmassameter ontstaan. Het filter blijft de sportieve groene kleur houden en wordt niet bruin. 

In de GREEN fabriek worden alle sportluchtfilters ontwikkeld door de ingenieurs, die bij GREEN werkzaam zijn op de R&D-afdeling, met behulp van de meest vooraanstaande apparatuur . Daarna wordt de auto voorzien van het ontwikkelde luchtfilter en op een vermogensbank getest. Pas wanneer  het resultaat voldoet aan de eisen die GREEN stelt aan bijvoorbeeld de  vermogenswinst, wordt het product in het programma opgenomen.  

Alle luchtfilters worden exact op de individuele auto's afgestemd om het beste resultaat te behalen. Het gaat GREEN dan ook niet alleen om de look of het sportieve aanzuiggeluid, vermogenswinst heeft altijd prioriteit.

Wettbewerbsfähige Preise
Technische Unterstützung
Riesige Produktpalette
Schnelle Lieferung