Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Menu
10.5x20 inch
10.5X20 INCH : Hieronder vindt je ons assortiment van 10.5x20 inch. Er zijn meerdere typen 10.5x20 inch\'s in de 10.5x20 inch categorie. Mocht u 10.5x20 inch niet kunnen vinden in onze webshop, vraag dan aan een van onze medewerkers naar 10.5x20 inch.

Filter products

2.76
Velgen Oxigin 18 Concave pink foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

Velgen Oxigin 18 Concave pink foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

OXI2006

Velgen Oxigin 18 Concave pink foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35 Model: Oxigin 18 Concave pink foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 35 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x108 ET42

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x108 ET42

OXI2027

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x108 ET40 Model: Oxigin 18 Concave rot foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x108 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x112 ET42

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x112 ET42

OXI2028

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x112 ET40 Model: Oxigin 18 Concave rot foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25

OXI2029

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25 Model: Oxigin 18 Concave rot foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 25 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

OXI2030

Velgen Oxigin 18 Concave rot foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35 Model: Oxigin 18 Concave rot foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 35 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x108 ET42 Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x108 ET42

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x108 ET42

OXI1859

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x108 ET40 Model: Oxigin 18 Concave weiss foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x108 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x112 ET42 Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x112 ET42

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x112 ET42

OXI1860

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x112 ET40 Model: Oxigin 18 Concave weiss foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25 Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25

OXI1861

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET25 Model: Oxigin 18 Concave weiss foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 25 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
2.76
Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35 Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35

OXI1862

Velgen Oxigin 18 Concave weiss foliert 10.5x20 inch 5x120 ET35 Model: Oxigin 18 Concave weiss foliert Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 35 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €2,939.24 Offer price Regular price: €3,022.80 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET3

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET3

OZ77

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET34 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 34 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET4

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET4

OZ78

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x112 ET43 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 43 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 E

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 E

OZ79

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 ET27 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 27 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 E

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 E

OZ80

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x114,3 ET40 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET1

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET1

OZ81

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET13 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 13 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET2

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET2

OZ82

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120 ET25 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 25 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120,65

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120,65

OZ83

Velgen OZ Botticelli III crystal titanium 10.5x20 inch 5x120,65 ET75 Model: Botticelli III crystal titanium Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120,65 ET Waarde: 75 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET34

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET34

OZ230

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET34 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 34 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET43

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET43

OZ231

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x112 ET43 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 43 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET27

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET27

OZ232

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET27 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 27 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET40

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET40

OZ233

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x114,3 ET40 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET13

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET13

OZ234

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET13 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 13 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET25

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET25

OZ235

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120 ET25 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 25 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120,65 ET77

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120,65 ET77

OZ236

Velgen OZ Botticelli III matt black 10.5x20 inch 5x120,65 ET75 Model: Botticelli III matt black Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120,65 ET Waarde: 75 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET47

Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET47

OZ533

Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET47 Model: Mito Rosso graphite silver Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114 ET Waarde: 47 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,828.58 Offer price Regular price: €8,527.20 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET52

Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET52

OZ534

Velgen OZ Mito Rosso graphite silver 10.5x20 inch 5x114 ET52 Model: Mito Rosso graphite silver Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114 ET Waarde: 52 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,828.58 Offer price Regular price: €8,527.20 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x112 ET36

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x112 ET36

OZ600

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x112 ET34 Model: Raffaello hand polished Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 34 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x114,3 ET42

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x114,3 ET42

OZ601

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x114,3 ET40 Model: Raffaello hand polished Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x120 ET15

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x120 ET15

OZ602

Velgen OZ Raffaello hand polished 10.5x20 inch 5x120 ET13 Model: Raffaello hand polished Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 13 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,421.62 Offer price Regular price: €8,019.00 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x112 ET3

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x112 ET3

OZ706

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x112 ET35 Model: Superleggera III personal color Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 35 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €9,413.08 Offer price Regular price: €11,754.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x114,3 E

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x114,3 E

OZ707

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x114,3 ET40 Model: Superleggera III personal color Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €9,413.08 Offer price Regular price: €11,754.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x120 ET1

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x120 ET1

OZ708

Velgen OZ Superleggera III personal color 10.5x20 inch 5x120 ET13 Model: Superleggera III personal color Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 13 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €9,413.08 Offer price Regular price: €11,754.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x112 ET37

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x112 ET37

OZ789

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x112 ET35 Model: Superleggera III race silver Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x112 ET Waarde: 35 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,268.34 Offer price Regular price: €7,827.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x114,3 ET42

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x114,3 ET42

OZ790

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x114,3 ET40 Model: Superleggera III race silver Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x114,3 ET Waarde: 40 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,268.34 Offer price Regular price: €7,827.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
19.92
Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x120 ET15

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x120 ET15

OZ791

Velgen OZ Superleggera III race silver 10.5x20 inch 5x120 ET13 Model: Superleggera III race silver Maten: 10.5x20 inch Steekmaten: 5x120 ET Waarde: 13 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Sale price: €6,268.34 Offer price Regular price: €7,827.60 Normal price
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET15 Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET15

Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET15

SCH_8018

Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. Merk: Schmidt Maten: 10.5 x 20 inchSteekmaat: 5 x 112 ET waarde: 15 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Regular price: €8,910.14
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET20 Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET20

Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. 10.5x20 5x112 ET20

SCH_8019

Velgen Schmidt CC-Line Ceramic wit 1dlg. Merk: Schmidt Maten: 10.5 x 20 inchSteekmaat: 5 x 112 ET waarde: 20 Complete set van 4 velgenIncl. Bouten en Centreerringen

Regular price: €8,910.14
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.